Vyhraj skvelý smartfón Orange Dive 72

Leto je tu a s ním aj čas dovoleniek, výletov a oddychu. A ty si ho môžeš užívať aj s novým smartfónom. Stačí sa zapojiť do našej súťaže a skvelý smartfón Orange Dive 72. Pri jeho používaní sa navyše nemusíš takmer nijako obmedzovať. S paušálmi od Orangeu môžeš telefonovať, SMS-kovať alebo dátovať do sýta na Slovensku aj v EÚ.

4G smartfón Orange Dive 72 si s niektorým z paušálov Go Europe môžeš dopriať už od 1 €. Smartfón ťa zaujme moderným dizajnom a vydareným 5-palcovým HD displejom. Na jeho odomknutie ti stačí jednoduchý dotyk prsta na čítačke odtlačkov prstov. Na potulkách prírodou či dovolenke pri mori môžeš fotiť s kvalitným 13 Mpx hlavným alebo 5 Mpx selfie fotoaparátom, pri oboch aj s praktickým LED bleskom.

Mať nový smartfón je skvelé. Čo by si však povedal na dokonalú kombináciu hlasového paušálu s nekonečnými volaniami, rýchleho internetu alebo aj digitálnej televízie? To nie je fikcia, toto ti môžu ponúknuť balíky služieb Orange Love. Vyskúšať si Orange Love môžeš aj v prípade, že využívaš ponuku konkurenčných operátorov, dokonca aj s viazanosťou. Ak prejdeš do Orangeu, internet a TV v rámci balíkov Love môžeš mať počas 3-12 mesiacov zadarmo.

Súčasťou akéhokoľvek balíka služieb Love je jeden hlasový paušál s nekonečnými volaniami v rámci Slovenska a EÚ, 500 minútami na volania zo Slovenska do krajín EÚ, USA a Kanady a s neobmedzenými SMS správami. Naplno si môžeš užiť aj 4 000 MB dát mesačne využiteľných tiež v krajinách EÚ.

 

Vyhraj skvelý smartfón Orange Dive 72

Vyhraj skvelý smartfón Orange Dive 72
ilustračné foto:  techbox.sk

Vyhraj skvelý smartfón Orange Dive 72

Na to, aby si si tohtoročné leto mohol užívať s novým smartfónom Orange Dive 72 stačí málo. Len sa zapojiť do našej súťaže. Odpovedz správne na tri jednoduché otázky, vo štvrtej nepovinnej doplň svoj názor a ak budeš mať v záverečnom žrebovaní šťastie, skvelý smartfón Orange Dive 72 môže byť tvoj. Správne odpovede hľadaj na stránke Orange.

24.07.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.