Vyhraj Škodu Kamiq na celý rok a ďalšie ceny

AKO SA ZAPOJIŤ

1. KÚP SÚŤAŽNÉ PRODUKTY V MINIMÁLNEJ HODNOTE 1,99 € V PREDAJNIACH TESCO SLOVENSKO A NA itesco.sk
2. ODLOŽ SI ÚČTENKU – budeme ju potrebovať ku kontrole
3. ZAPOJ SA NIŽŠIE ALEBO ODOŠLI SMS V PREDPÍSANOM TVARE – ako poslať SMS nájdeš v úplných pravidlách

 

Vyhraj Škodu Kamiq na celý rok a ďalšie ceny

ilustračné foto:  coca-cola-sutaze.sk

Text organizátora súťaže:

VÝHERCOM HLAVNEJ VÝHRY – AUTOMOBIL ŠKODA KAMIQ NA ROK – sa stane súťažiaci, ktorý bude vyžrebovaný z 20 finalistov počas finálového eventu. Finalistom sa stane súťažiaci, ktorého platný súťažný vstup bude vyžrebovaný zo všetkých platných vstupov prihlásených do týždenného súťažného kola. V každom týždennom súťažnom kole sa žrebuje 5 finalistov. Celkom sú v súťaži 4 hlavné výhry.

VÝHERCOM TÝŽDENNEJ VÝHRY – CESTOVNÉHO KUFRU – sa stane súťažiaci, ktorého súťažný vstup bude vyžrebovaný zo všetkých platných vstupov prihlásených do týždenného súťažného kola. Súťaž je rozdelená na 4 týždenné súťažné kolá. V 1.-3. kole sa losuje 12 výhercov, vo 4. kole sa losuje 14 výhercov. Celkom je v súťaži 50 týždenných výhier. Rozdelenie súťažných kôl sa nachádza v úplných pravidlách súťaže.

VÝHERCOM DENNEJ VÝHRY – POUKÁŽKY TESCO V HODNOTE 20 € – sa stane súťažiaci, ktorého platný súťažný vstup bude systémom spracovaný v „šťastnú chvíľku“ alebo čo najskôr po nastaní šťastnej chvíľky. Pre denné výhry bolo stanovených 50 šťastných chvíľok. Každý deň súťaže je stanovená minimálne jedna šťastná chvíľka. Celkom je v súťaži 50 denných výhier.

 

Koniec súťaže: 20. 07. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.