Vyhraj Saloos Kokosový olej

Každý mesiac môžete získať zdarma Bio kokosový olej lisovaný za studena od certifikovanej prírodnej kozmetiky Saloos. Stačí spraviť nákup v našom eshope a vaša objednávka automaticky vstupuje do hry v danom mesiaci. Žrebujeme vždy 1. deň v novom mesiaci. Koľko objednávok spravíte, toľko krát vstupujete do zlosovania. V prípade, že tovar Vám nesadne, šanca na výhru Vám ostáva.

Vyhraj Saloos Kokosový olej

ilustračné foto: babybelly.sk

Súťaž o Saloos Kokosový olej

Výherca bude zverejnený na našej Facebook stránke, a takisto kontaktovaný emailom.

Kokosový olej v tehotenstve
Vaša pokožka bude v období tehotenstva často krát namáhaná. Kokosový olej je 100% čistý panenský olej, bez prímesí s lahodnou kokosovou vôňou. Lisovaný za studena, olej využijete nielen v kuchyni, ale aj pri starostlivosti o telo.

masážny olej s nádhernou jemnou vôňou, je skvelý na vlasy, necháva vlasy krásne lesklý, kokosový olej ako potravina má antivirálny a antibakteriálny efekt (MCT), stimuluje metabolizmus
Darček, ktorému sa poteší aj Vaše bábätko. 

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.