Vyhraj s Lučinou pobyt na farme!

Súťaží sa o pobyt na jednej z fariem v Českej republike a na Slovensku. Každý výherca si môže vybrať, ktorú z fariem navštívi!

Vyhraj pobyt na farme!

Vyhraj pobyt na farme!
ilustračné foto: vyhrajpobytnafarme.cz

Vyhraj pobyt na farme!

Nakúp 3x Lučinu 120g/200g od 16.5. do 26.6.2016

V súťaži bude rozdaných až 24 víkendových pobytov na vybraných farmách v Českej alebo v Slovenskej republike. Každý víkendový pobyt zahŕňa ubytovanie na 2 noci od piatku do nedele v štvorposteľovej izbe (až 4 dospelí, je možné ľubovoľne kombinovať s deťmi), 2x večeru a 2x raňajky a ďalšie aktivity, ktoré sa líšia u jednotlivých partnerov súťaže (ďalej len „výhra“). Bližšie špecifikácie pobytového balíčka a ďalších aktivít na jednotlivých farmách sú uvedené na webových stránkach súťaže www.mojelucina.cz/soutez. Po individuálnej dohode s partnerom súťaže je možné čerpanie výhry aj v iné dni ako počas víkendu. Výhra nezahŕňa dopravu na miesto, kde je výhra realizovaná (na farmu); dopravu si zaisťuje výherca na vlastné náklady.

 

Termín konania súťaže: do 26.06.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.