Vyhraj s Kinder kuchynský robot značky KitchenAid

Jednoduchá sviežosť Kinder mliečneho rezu

Kinder mliečny rez je pochúťka jednoduchej a sviežej chuti vyrobená z čerstvého plnotučného mlieka, ktorá je ideálna ako jednoduché a lahodné raňajky. Mäkký a jemný mliečny krém s kvapkou medu medzi dvoma tenkými vrstvami mäkkej piškóty: Kinder mliečny rez je svieža pochúťka vyrobená zo starostlivo vybraných surovín bez použitia konzervantov, umelých farbív či stužených tukov.

Kuchynský robot Kitchen Aid Artisan 5KSM175
Zoznámte sa s kráľom kuchynských robotov. Kitchen Aid Artisan 5KSM175 je celokovový robot s robustnou konštrukciou,  ktorý sa bez väčších zmien vyrába už viac ako pol storočia..

 

  • silný motor s veľmi tichou prevádzkou a výkonom 300 kW. Zárukou spoľahlivosti je priamy pohon ozubenými kolesami. Robot ponúka desať rýchlostí od 58 do 220 ot/min. Pracuje na nižších výkonoch pri rôznych záťažových podmienkach než bežné roboty, čo prináša dlhšiu životnosť motora.
  • osvedčená celokovová konštrukcia robota s hmotnosťou 10,65 kg spolu s gumovou protišmykovou podložkou zabezpečujú dostatočnú stabilitu legendárneho kuchynského prístroja za akýchkoľvek pracovných podmienok na akomkoľvek povrchu. Je jedno, či Kitchen Aid umiestnite na drevenú, alebo mramorovú dosku. Vždy si môžete byť istí jeho stabilitou.

 

 

Vyhraj s Kinder kuchynský robot značky KitchenAid

Vyhraj s Kinder kuchynský robot značky KitchenAid
ilustračné foto: mliecnyrez.sk

Vyhraj s Kinder kuchynský robot značky KitchenAid

1.Zaregistrujte sa
2.Pošlite nám svoj recept s Kinder mliečny rez s obrázky alebo videom do súťaže
3.Po uzávierke porota vyberie výhercu

Natočenie videa podľa najlepšieho receptu
Podľa receptu, ktorý porota zvolí za najlepšie, natočí bývala Miss ČR 2003, mamička, „youtuberka“ a Instagramová hviezda Lucka Křížková video, ktoré potom uvidíte na sociálnych sieťach!

31.03.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.