Vyhraj s Aussie zájazd do Austrálie

Vyhraj zájazd rovno za klokanmi pre seba aj kamošku vďaka jedinej fotke s tvojou obľúbenou vlasovou kozmetikou. Stráv s nami #aussieleto!

Aussie prináša okrem zázračne vyživených a voňavých vlasov aj letnú mega súťaž o nezabudnuteľnú babskú jazdu do Austrálie!
Kúp si akýkoľvek Aussie produkt v našom e-shope mojadm.sk alebo v predajniach dm. Odlož si doklad o kúpe. Nahraj svoju fotku s Aussie na svoj Instagram. Pridaj text – Chcem letieť s Aussie do Austrálie #aussieleto @OznačSvojuKamku a budeš zaradená do losovania o 17 dňový exkluzívny zájazd do Austrálie. A to nie je všetko! So sebou môžeš zobrať aj svoju kamošku. Súťaž prebieha do 30. septembra 2019.

Vyhraj s Aussie zájazd do Austrálie

Vyhraj s Aussie zájazd do Austrálie
ilustračné foto: mojadm.sk

Vyhraj s Aussie zájazd do Austrálie

[the_ad id=“84646″]

Príď si ten správny záber urobiť priamo na predajňu. Aussie foto karavan toto leto vyráža na púť naprieč Slovenskom! S hairstylistom ti ukážeme, ako sa s Aussie robia dokonalé a prírodné vlasy. Stretneš sa so svojou obľúbenou cestovateľkou Barboru Bakoš, s ktorou ak vyhráš pôjdeš aj s kamoškou na mega výlet do Austrálie. A venujeme ti aj kupón na 25-násobné body na nákup produktov Aussie.

A keď nevyhráš, nezúfaj.
Pre ďalšie výherkyne je pripravených 30 balíčkov vlasovej kozmetiky.

Koniec súťaže: 30.09.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.