Vyhraj romantický vstup do St. Martins a vône spolu v hodnote 149 €

Blíži sa k nám Valentín, ktorý je považovaný za najromantickejší deň v roku. Aj keď si náklonnosť preukazujeme počas celého roka, tento komerčný sviatok nás dokáže vždy pohltiť natoľko, že mu v konečnom dôsledku nedokážeme odolať a niečo si pre svoju polovičku vždy pripravíme.

Máte už vymyslené niečo na tohtoročného Valentína? Ste za klasiku v podobe červených ruží, čokoládového srdiečka, poprípade rozkošného plyšového medvedíka? Čo tak to tento rok zmeniť a povýšiť možno na vyššiu úroveň? Čo tak potešiť svojho partnera alebo partnerku romantickým zážitkom, ktorý môžete zažiť len kúsok za našimi hranicami?

Vyhraj romantický vstup do St. Martins a vône spolu v hodnote 149 €

Vyhrajte sadu LIMITOVANEJ EDÍCIE– SWAN
ilustračné foto:  kamzakrasou.sk

Vyhrajte sadu LIMITOVANEJ EDÍCIE– SWAN

Ak ste doposiaľ ešte nič nevymysleli a skutočne chcete svoju polovičku potešiť niečím výnimočným, tak odporúčame romantický wellness v St. Martins Therme & Lodge, ktorý svojim klientom poskytuje luxus a nezabudnuteľný zážitok. Nechajte sa rozmaznávať, užite si saunový svet, zaplávajte si v krásnych priestoroch na letnom ostrove a napokon, užite si romantiky koľko len vládzete. St. Martins je oázou pokoja, radosti a romantiky, ktorá nepozná hraníc.

14.02.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.