Vyhraj proteínový nápoj a získaj dokonalejšiu formu

Na sviatky dnes už spomíname ako na krásne obdobie, počas ktorého sme si podľa možností oddýchli, načerpali novú energiu a napapali sa neodolateľných maškŕt, ktoré si počas roka bežne nepripravujeme. Veru veru, krásne to obdobie. Ale čo toto povianočné obdobie? Ak ste sa po sviatkoch postavili na váhu a dali si predsavzatie, že sa tento rok zmeníte a hlavne, že spravíte niečo pre seba, pre svoje zdravie a pre svoje telo, tak vám asi ako prvé napadlo zmeniť stravovacie návyky a zaradiť viac pohybu do svojho života.

Vyhraj 2x proteínový nápoj a získaj dokonalejšiu formu

Súťaž o 2x proteínový nápoj a získaj dokonalejšiu formu
ilustračné foto:  kamzakrasou.sk

Vyhraj proteínový nápoj a získaj dokonalejšiu formu

Aj vy ste začali cvičiť, zhadzovať nadbytočné kilá a formovať postavu do plaviek? Tak v tom prípade sa zapojte do našej súťaže, v ktorej 2 z vás môžu vyhrať po 2 proteínové koktaily.

Čokoládový proteínový koktail predstavuje dokonalú kombináciu chute a úžitku. Obsahuje kvalitné bielkoviny v optimálnom pomere: 55 % srvátkového a 45 % slnečnicového proteínu.
Jahodový proteínový koktail-mix, ktorého jedna porcia obsahuje 11 gramov bielkovín a iba 50 kcal. S týmto kokteilom získate optimálnu váhu s prínosom pre vaše zdravie!

Vyhrajte 2x proteínový nápoj a získajte dokonalejšiu formu

07.02.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.