Vyhraj parfum Jaguar Pace za 45 €

Jaguar Fragrances uvádza doplnok v portfóliu príťažlivých vôní s menom Jaguar Pace. Vôňa je vytvorená na oslavu príchodu nového radu rodinných športových suv F-Pace. Disponuje mužnou silou, sebavedomím i charizmou.
Flakón v sivomodrej kombinácii farieb má rovnako výraznú siluetu, ktorú navyše zvýrazňuje modrá tekutina. Kompaktnú spodnú časť pokrýva sofistikovaná mriežka pripomínajúca mrežovaný dizajn v prednej časti kapoty automobilov Jaguar. Strednú časť flakónu zdobí strieborná pečať s legendárnym symbolom značky. Lesklý strieborný uzáver vytvára príťažlivý kontrast k farebnosti flakónu. Vonkajšie balenie kombinuje modré, sivé a tmavé strieborné prvky s čiernym označením.

Vyhraj parfum Jaguar Pace za 45 €

Vyhraj parfum Jaguar Pace za 45 €
ilustračné foto: topspeed.sk

Vyhraj parfum Jaguar Pace za 45 €

A my pre vás máme o tieto luxusné vône súťaž. Čo je nutné splniť, aby ste boli zaradení do žrebovania? Je to veľmi jednoduché. Vždy, keď sa na našich stránkach podelíte o svoj názor, radu alebo postreh na akúkoľvek tému, máte šancu vyhrať. Počítame všetky pridané komenty počas trvania súťaže. Len od registrovaných čitateľov, samozrejme. Ubezpečte sa, že na seba vo svojom profile uvádzate správny email, meno a priezvisko.

Termín konania súťaže: do 07.08.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.