Vyhraj parádny vianočný darček – HTC U Play

Máš už všetky darčeky nakúpené? Predsa len ti ešte niečo chýba? Alebo chceš len tak, pre seba či blízkeho, niečo špeciálne? Tak neváhaj a zapoj sa do našej rýchlej súťaže o parádny vianočný darček, exkluzívny smartfón HTC U Play!

 

Vyhraj parádny vianočný darček – HTC U Play

Vyhraj parádny vianočný darček – HTC U Play
ilustračné foto: techbox.sk

Vyhraj parádny vianočný darček – HTC U Play

HTC U Play si ťa získa nádherným 5,2-palcovým Super LCD displejom s Full HD rozlíšením, na ktorom budeš rád pozerať videá, či fotografie, vyhotovené špičkovým hlavným 16 Mpx fotoaparátom, ktorého prednosťou je optická stabilizácia.

Určite pri tomto smartfóne oceníš aj inteligentného asistenta HTC Sense Companion, který ti dá užitočnú radu vždy v tej pravej chvíli. Napríklad ťa upozorní na dobitie batérie, keď v kalendári zistí, že máš mať schôdzku, aby sa ti počas nej nevybila.

Ak ťa smartfón HTC U Play zaujal, nečakaj a zapoj sa do súťaže. My ťa potešíne skvelým vianočným darčekom. Súťaž totiž vrcholí práve na Štedrý večer, 24. decembra 2017 presne o polnoci. Správne odpovede hľadaj aj na stránke HTC.

24.12.2017

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.