Vyhraj nový slovenský Citroën C3 za 15 000 €!

V tradičnej ankete ZLATÝ VOLANT máte už 40 rokov možnosť rozhodnúť o tom, ktorý automobil sa na Slovensku či v Európe stane tým najlepším. Hlasujte a získajte hodnotné ceny!

Výsledky vášho hlasovania, a to cez SMS alebo on-line, priamo určia poradie v národnom kole súťaže ZLATÝ VOLANT, a potom budú všetky slovenské hlasy pokračovať do celoeurópskeho sčítania hlasov v Nemecku. Dôležité však je, že do súťaže o úplne nový slovenský Citroën C3, ktorého výroba sa práve rozbieha v Trnave, a o Apple iPad Air 2 Wi-Fi 128 GB Gold sa započítavajú len hlasy slovenských motoristov.

Vyhraj nový slovenský Citroën C3 za

Vyhraj nový slovenský Citroën C3 za 15 000 €!
ilustračné foto: autobild.sk

Vyhraj nový slovenský Citroën C3 za 15 000 €!

Hlasujte za svojich favoritov v šiestich kategóriách prostredníctvom jednoduchého on-line hlasovania a hrajte tak o Apple iPad Air 2 WiFi 128GB Gold. Aby ste boli zaradení do žrebovania, je potrebné zahlasovať za jeden automobil v každej zo šiestich kategórií. Online hlasy ako aj SMS môžete posielať od 20. 7. do 23. 8. 2016. Následne 24. 8. 2016 vyžrebujeme jedného výhercu z online hlasovania.

Termín konania súťaže: do 23.08.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.