Vyhraj nový Mercedes-Benz Triedy A na mesiac

Je väčší slon alebo myš? Zem alebo Mesiac? Nie je pre teba problém odpovedať na tieto otázky? Tak sa zapoj do našej súťaže a môžeš sa celý mesiac voziť v novej Triede A!

Počúvaj pozorne naše vysielanie, pošli na výzvu moderátora SMS na číslo 0905 612 612 a potom už len čakaj na náš telefonát. Každý súťažiaci, s ktorým sa telefonicky spojíme, získa dámsky alebo pánsky balíček predmetov Mercedes-Benz. Úlohou súťažiaceho na linke bude správne odpovedať na 10 otázok, ktoré zadá moderátor. Za každú správnu odpoveď máš 1 bod. Nazbieraj ich najviac za celý týždeň a skvelá výhra – nový Mercedes-Benz Triedy A na celý mesiac – je tvoja!

Vyhraj nový Mercedes-Benz Triedy A na mesiac

Vyhraj nový Mercedes-Benz Triedy A na mesiac
ilustračné foto: expres.sk

Vyhraj nový Mercedes-Benz Triedy A na mesiac

Mercedes-Benz – Nová Trieda A. Presne ako ty.

Multimediálny systém MBUX (Mercedes-Benz User Experience)
Emocionálne spojenie vozidla s vodičom, koncepcia dotykového ovládania a inteligentné ovládanie hlasom, zobrazenie navigácie s rozšírenou realitou a nové služby Mercedes me.

Efektívne motory
nové štvorvalcové benzínové motory
nový štvorvalcový dieselový motor

Väčší pôžitok a komfort z jazdy
Zdokonalený podvozok, zväčšený rázvor a rozchod kolies, aktívne nastaviteľné tlmenie s elektronickou reguláciou a zdokonalený náhon na všetky kolesá 4MATIC.

Nová definícia moderného luxusu
Jedinečný dizajn – vďaka pokrokovo tvarovanej prístrojovej doske a kokpitu bez klenutia. Dva displeje s uhlopriečkou 26 cm zlievajúce sa do širokouhlého kokpitu a dostupné je aj náladové osvetlenie so 64 farbami.

04.05.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.