Vyhraj nový fantastický BB krém v tyčinke – Nude Magique BB stick L´oreal

Nude Magique BB stick je prvým BB krémom v tyčinke od L’Oréal Paris. Jeho ľahká krémová textúra sa na vašej pleti premení na púder, ktorý pomáha pleť zjednotiť a zmatniť. Majte nový BB stick neustále v kabelke! Jedným dotykom získate krajšiu pleť. Tvárou inovatívnej novinky je americká supermodelka Karlie Kloss.

Nude Magique BB stick od L’Oréal Paris poteší všetky ženy, ktoré chcú mať neustále bezchybnú a prirodzenú pleť. BB krém v tyčinke má veľmi praktickú veľkosť a balenie, takže sa zmestí do každej kabelky.

Vyhraj nový fantastický BB krém v tyčinke - Nude Magique BB stick L´oreal
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Súťaž o BB krém v tyčinke – Nude Magique BB stick L´oreal

5 z vás vyhrá tieto fantastické BB krémy v tyčinke. A odteraz budeš dokonalá vždy a za každých okolností, keďže pomocník bude s tebou :)

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/04 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.kamzakrasou.sk/vyhraj-novy-fantasticky-bb-krem-v-tycinke-nude-magique-bb-stick-l-oreal/7146″ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.