Vyhraj nadupanú štvorkolku s Rádiom Anténa Rock

Zapoj sa do našej SMS súťaže o nadupanú štvorkolku Gladiátor X450. Súťaž prebieha až do 28. júna, kedy vyžrebujeme zo všetkých prijatých SMS výhercu hlavnej ceny. Okrem toho môžeš hrať každý deň aj vrátane víkendov o denné prémie.

Vyhraj nadupanú štvorkolku s Rádiom Anténa Rock

Vyhraj nadupanú štvorkolku s Rádiom Anténa Rock
ilustračné foto:  antenarock.sk

Vyhraj nadupanú štvorkolku s Rádiom Anténa Rock!

[the_ad id=“84646″]

Ak chceš získať túto parádnu štvorkolku, pošli SMS s textom ANTENA na číslo 6665 a možno práve TY získaš výkonný GLADIATOR X450! Čím viac SMS pošleš, tým máš väčšiu šancu na výhru. Nezabudni zdvihnúť telefón a poznať naše heslo: „Rádio, ktoré ma gule!“ Cena spätnej SMS je 1 Euro s DPH. SMSky môžeš posielať zo sietí všetkých slovenských operátorov.

Počas celej súťaže odmeňujeme denne jedného z vás štýlovými darčekmi od Rádia Anténa Rock. Do losovania o dennú prémiu sú zaradené všetky SMS z predchádzajúceho dňa.

POZOR! Prečítaj si Pravidlá súťaže a Súhlas so spracovaním údajov. Je to jednoduché, tak s nami hraj! Môžeš zažiť parádne leto so štvorkolkou Gladiator X450!

Koniec súťaže: 28.06.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.