Vyhraj moderný a štýlový Ford Fiesta na týždeň s plnou nádržou

Podobne ako najnovšie inteligentné telefóny, aj nový Ford Fiesta kombinuje moderný štýl s najvyspelejšou technikou, aby si dostal viac z každého dňa za volantom. Posaď sa do neho a vychutnaj si ho naživo. Zapoj sa do našej súťaže a vyhraj nový Ford Fiesta na týždeň aj s plnou nádržou.

Už prvé zoznámenie sa s úplne novým Ford Fiesta navždy zmení tvoje predstavy o malých automobiloch. Dizajn Fiesty novej generácie je mimoriadne moderný a extrémne štýlový. Jej aerodynamická karoséria sa vyznačuje splývajúcimi, precíznymi líniami. Od prvej chvíle pôsobí skutočne vycibreným dojmom. Rovnako je to aj s interiérom, ktorý kombinuje elegantný vzhľad s upokojujúcou atmosférou a premysleným dizajnom.

Nový Ford Fiesta je nabitý najnovšími technológiami. Elektronický stabilizačný systém, brzdový asistenti, asistent rozjazdu do kopca, automatická aktivácia svetlometov pri zníženej viditeľnosti, moderný audiosystém s Bluetooth handsfree… To je ako zrnko piesku z toho, čo ti nová Fiesta môže ponúknuť. Presvedč sa sám, čo ti ktorá výbava poskytne a vyber si pre seba to najlepšie podľa vlastných predstáv.

Vyhraj moderný a štýlový Ford Fiesta na týždeň s plnou nádržou

Vyhraj moderný a štýlový Ford Fiesta na týždeň s plnou nádržou
ilustračné foto: techbox.sk

Vyhraj moderný a štýlový Ford Fiesta na týždeň s plnou nádržou

Je krásne snívať, ale ešte krajšie je naživo si to vychutnať. Preto neváhaj a zapoj sa do našej súťaže. Stačí ak správne odpovieš na dve jednoduché otázky a nový Ford Fiesta môže byť na celý týždeň tvoj aj s plnou nádržou. Správne odpovede nájdeš aj na stránke Ford.

Neváhaj a poponáhľaj sa, súťaž končí 30. 4. 2018 o 24:00.

30.04.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.