Vyhraj mladosť pre svoju mamu!

EVA ti prináša jedinečnú možnosť prekvapiť mamu unikátnym darčekom v hodnote 5 000 eur, s ktorým sa v rukách špičkových odborníkov na krásu zmení na tú najatraktívnejšiu maminu široko ďaleko! Ak chcete skúsiť šťastie sama za seba, do toho!
Zapojiť sa do súťaže má možnosť každá EVA, ktorá túži po skvelom pocite a radosti z omladenia! Premena bude nastavená priamo na mieru výherkyne a je spojená so zákrokmi na oddeleniach plastickej chirurgie, stomatológie a estetickej dermatológie (korekcia viečok, facelifting, vytvarovanie prsníkov, botulotoxín, výplň pier, výplň tváre, niťový lifting, dentálna hygiena, ošetrenie kazov, protetické práce).

Vyhraj mladosť pre svoju mamu!

Vyhraj mladosť pre svoju mamu!
ilustračné foto: eva.sk

Vyhraj mladosť pre svoju mamu!

Veľká súťaž časopisu EVA, MADAM EVA a INTERKLINIK: Vyhraj mladosť pre mamu! Prihlasovanie do súťaže je možné od 5. 5. do 19. 6. 2016. Výsledky uverejníme v časopise EVA 8/2016, MADAM EVA 8/2016 a na www.eva.sk.

 

Termín konania súťaže: 19.06.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.