Vyhraj Milva balíček vlasových produktov s chinínom

Vypadávanie vlasov je v dnešnej dobe úplne bežný jav a nepriaznivý dopad nášho životného štýlu, ktorý sa veľmi ľahko odzrkadľuje na našej kráse. Ak sa vaše vlasy lámu, štiepia sa vám končeky vlasov a nerastú tak ako by ste chceli, ich úprava vám môže zabrať množstvo času. Málo objemné, spľasnuté a slabé vlasy pôsobia až príliš nudne na to, aby ste s nimi vyšli von. Takéto vlasy potrebujú zregenerovať a oživiť. Skúste to teda prostredníctvom kozmetiky s obsahom chinínu.

Vyhraj Milva balíček vlasových produktov s chinínom (v hodnote 30 €)

Vyhraj Milva balíček vlasových produktov s chinínom (v hodnote 30 €)
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Vyhraj Milva balíček vlasových produktov s chinínom

Chinín totiž svojimi účinkami dokáže stimulovať krvný obeh v pokožke hlavy, čo v konečnom dôsledku prispieva k ich rastu a zníženiu vypadávania. Ak teda s týmto problémom bojujete aj vy, čo je mimochodom v tomto jesennom období úplne bežné, tak sa neváhajte zapojiť do našej súťaže, v ktorej môžete vyhrať kompletný balíček chinínovej vlasovej starostlivosti, v ktorom nájdete šampóny, masku, kondicionér a chinínovú vodu – celkom 9 vlasových produktov s obsahom chinínu v hodnote viac, ako 30 €.

05.12.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.