Vyhraj luxusný automobil MERCEDES BENZ na víkend

Kúpou skipasu máš možnosť zaradiť sa do žrebovania o luxusný automobil MERCEDES BENZ na víkend !!!

luxusný automobil MERCEDES BENZ na víkend

Do súťaže sa môže zapojiť každá plnoletá fyzická osoba ,zakúpením skipasu v pokladniach lyžiarskeho strediska. Skipas musí byť zakúpený v plnej výške, podľa aktuálneho cenníka. Na základe zakúpenia skipasu obdrží účastník registračný kupón, ktorý je potrebné pravdivo a kompletne vyplniť, a následne vložiť do urny, umiestnenej pri pokladniach. Podpisom a vložením kupónu do urny sa automaticky zapojíte do losovania o luxusný automobil MERCEDES BENZ na víkend (s plnou nádržou). Do súťaže je možné sa zapojiť viackrát, zvýšite si tak svoju šancu na výhru.

 

[button-red url=“http://www.snowparadise.sk/snowparadise/sk/akcie/vyhraj-mercedes-benz/“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.