Vyhraj Lenovo VIBE Z2 PRO

Vyhrajte jeden z najlepších smartfónov tejto doby. Predstavujeme vám „10K smartfón“ Lenovo VIBE Z2 PRO. Tento jedinečný telefón je vybavený 6“ Quad HD displejom s rozlíšením 2560 x 1440, takže sa môžete tešiť na výnimočne ostrý a detailný obraz pri prezeraní fotografií, sledovaní filmov alebo hraní hier. Smartfón Lenovo VIBE Z2 PRO je charakteristický svojím nekompromisným výkonom. Vďaka výkonnému a úspornému procesoru Qualcomm® Snapdragon™ 801 s frekvenciou 2,5 GHz a 3 GB operačnej pamäte RAM si hravo poradí s akoukoľvek úlohou, či už ide o fotografovanie, využívanie rôznych aplikácií, prehrávanie videa alebo hranie hier.

Vyhraj Lenovo VIBE Z2 PRO

Súťaž trvá do 21. 12. 2014. Výhercov zverejníme 22. 12. 2014 na našom e-shope wwws.shark.sk a na Facebooku. Správne odpovede nájdete napr. aj na našom e-shope. Štatút súťaže.

 

[button-red url=“http://www.shark.sk/stranky/sutaz_o_Lenovo_Vibe_Z2_Pro/“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.