Vyhraj kompletný styling od Barbory Yurkovič s oblečením od ZOOT

#VJEDINECNOSTIJEKRASA
Krása má veľa podôb a tvárí. V každom z nás sa ukrýva niečo špeciálne a jedinečné. Nebojte sa objaviť samých seba a ukázať to ostatným. Dokonalosť je nuda a my v dm veríme, že krása nemá pravidlá. Obdivujeme skutočných ľudí, ktorí sú výnimoční aj so svojimi nedokonalosťami. S výrazným make-upom či naopak so žiadnym? Je len na nás, kedy a ako sa cítime krásni!

Vyhraj kompletný styling od Barbory Yurkovič s oblečením od ZOOT

Vyhraj kompletný styling od Barbory Yurkovič s oblečením od ZOOT v hodnote 1000€
ilustračné foto:  activebeauty.sk

Vyhraj kompletný styling od Barbory Yurkovič s oblečením od ZOOT v hodnote 1000€

Ako sa zapojiť?
Do súťaže sa môžete prihlásiť vyplnením formulára, ktorý obsahuje možnosť vložiť fotografiu. Nahrajte svoju fotku, na ktorej ste to skutočne vy, kde sa cítite výnimočný/á. Pridajte k tejto fotografii aj popis, v ktorom napíšete, čo je vašou jedinečnosťou. Zapojiť sa môžete v období od 01. 03. 2018 do 31. 03. 2018.

Hlavná výhra
Kompletný styling od Barbory Yurkovič s oblečením od ZOOT.

Traja hlavní víťazi zažijú úžasný deň, kedy bude o ich vizáž profesionálne postarané. Hodnota hlavnej výhry je 1000 € a zahŕňa štýlové oblečenie z obľúbeného internetového obchodu Zoot spolu s poradenstvom od profesionálnej a úspešnej slovenskej stylistky, ktorá sa rovnako postará o vaše vlasy a make-up.

KONIEC SÚŤAŽE 31.03.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.