Vyhraj knihu Pletieme na rukách a na prstoch

Pridajte nápad do kuchyne, záhrady, bytu, obývačky alebo do akejkoľvek inej rubriky na stránke Nápady.Pravda.sk s aspoň jednou fotografiou a vyhrajte. O víťazovi rozhodnú registrovaní používatelia stránok Varecha.sk a Nápady.Pravda.sk tým, že zahlasujú za príslušný nápad hviezdičkou.

Každý užívateľ môže dať každému nápadu od jednej po maximálne 5 hviezdičiek, jeden používateľ môže hlasovať za všetky nápady, ktoré sa mu viac či menej páčia a rozhodnúť sa, koľko hviezdičiek autorovi udelí. Ak používateľ dá súťažnému návodu/fotopostupu 5 hviezdičiek, získa autor 5 bodov, za 4 hviezdičky získa 4 body atď., pričom pri vyhodnocovaní sa spočítajú všetky body získané počas trvania súťaže.

Vyhraj knihu Pletieme na rukách a na prstoch
Súťaž o knihu Pletieme na rukách a na prstoch
ilustračné foto: varecha.sk

Vyhraj knihu Pletieme na rukách a na prstoch

Do súťaže budú zaradené všetky nápady, návody či fotopostupy pridané používateľmi na stránku Nápady.Pravda.sk počas trvania súťaže. Súťaž vyhráva autor toho nápadu, ktorý počas trvania súťaže získal najväčší počet hviezdičiek. Súťaž prebieha počas celého mesiaca december 2015.

O čo hráte v decembri? Víťaz v súťaži o najlepší nápad, návod či fotopostup získava knihu Pletieme na rukách a na prstoch.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/12/31 23:29″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://varecha.pravda.sk/magazin/sutaz-december-o-najlepsi-napad-navod-ci-/11908-clanok.html“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.