Vyhraj jedinečnú Xiaomi Power Bank Pro, Mi Band 1S alebo Xiaomi Piston

Pár mesiacov po oslavách nášho prvého roka pôsobnosti ako vôbec prvého slovenského portálu o čínskych smartfónoch vám prinášame ďalšiu súťaž o veľmi zaujímavé ceny. Tentokrát pôjde o zaujímavé príslušenstvo k vašim čínskym miláčikom.

V spolupráci s našimi kamarátmi v e-shope iBuygou.com sme pre vás pripravili ďalšiu zaujímavú súťaž o naozaj perfektné príslušenstvo k vášmu nielen čínskemu smartfónu, tabletu či inému zariadeniu. Novou súťažou taktiež chceme vyjadriť vďaku za Vašu vernosť a aj trochu neskôr, no predsa, osláviť presiahnutie hranice 3000 fanúšikov na našej oficiálnej Facebook stránke. Taktiež budeme radi, ak sa pridáte aj na náš Instagram, Google+ fanpage či YouTube kanál.

Vyhraj jedinečnú Xiaomi Power Bank Pro, Mi Band 1S alebo Xiaomi Piston 3. generácie!

Vyhraj jedinečnú Xiaomi Power Bank Pro, Mi Band 1S alebo Xiaomi Piston 3. generácie!
ilustračné foto: fonyzciny.sk

Vyhraj jedinečnú Xiaomi Power Bank Pro, Mi Band 1S alebo Xiaomi Piston 3. generácie!

Ceny v súťaži sú naozaj veľmi zaujímavé. Vyhrať môžu až traja fanúšici a ide o značkové Xiaomi príslušenstvo. Náhodne vyžrebovaní traja súťažiaci budú môcť vyhrať špičkovú Xiaomi Power Bank Pro s kapacitou až 10 000 mAh, USB Type-C konektorom a rýchlym nabíjaním Qualcomm Quick Charge 3.0. Ide o originálny kus, jediný svojho druhu na svete. Power banka, o ktorú sa bude súťažiť, má totižto laserom vygravírovaný nápis. Ďalšia zaujímavá cena je Xiaomi Mi Band 1S, vylepšená verzia najpopulárnejšieho fintess náramku na svete so snímačom srdcového tepu. Trojicu súťažných cien uzatvárajú špičkové slúchadlá Xiaomi Piston 3 s veľmi kvalitnou reprodukciou zvuku, ktoré vyhrali prestížnu cenu Reddot Award 2015 za najkrajší dizajn štupľových slúchadiel.

 

Termín konania súťaže: do 07.06.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.