Vyhraj jeden z 5 smartfónov LG Q6

Chceš aj ty žiť život bez hraníc? Nebáť sa, že ti tvoj nový smartfón spadne, rozbije sa displej, či ho utopíš? V tom prípade sme si pre teba prichystali súťaž o smartfónom, ktorý spĺňa vojenský štandard MILITARY STANDARD 810G. Nový LG Q6 spĺňa všetko to, čo je nevyhnutné pre život bez hraníc!

Už len taká hliníková konštrukcia v tvare H, ktorá bude tvoj smartfón chrániť pred nárazom z akéhokoľvek smeru ti dodá pocit voľnosti.

Keď si k tomu ešte domyslíš najnovší, širokouhlý 5,5-palcový FullVision displej s úplne novou úrovňou kvality obrazu, hneď sa ti na tvári vyčarí úsmev. No a vďaka nemu sa ti odblokuje tvoj nový telefón – žiadne kódy, žiadne odtlačky!  A tu sa to určite nekončí….

Šikovný minimalistický dizajn to celé schová do kompaktných rozmerov s hrúbkou len 8,1 mm, jeho ovládanie teda zvládneš jednou rukou a dosiahneš na úplne všetko!

 

Vyhraj jeden z 5 smartfónov LG Q6

Vyhraj jeden z 5 smartfónov LG Q6
ilustračné foto: europa2.sk

Vyhraj jeden z 5 smartfónov LG Q6

V termíne od 19. do 23. februára je pre poslucháčov rádia Europa 2 nachystaných presne 5 nových nadupaných smartfónov LG Q6, spĺňajúci vojenský štandard! Pričom každý pracovný deň poputuje jeden z nich víťazovi.

23.02.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.