Vyhraj hodnotu svojho vianočného nákupu späť

V INTERSPORTe veríme, že darovaním športového vianočného darčeka darujete nielen samotnú vec, ale ešte aj niečo nehmotné a oveľa dôležitejšie – zážitok a radosť zo športu.

Našim poslaním je prinášať šport ľuďom a veľmi si ceníme, že ste sa rozhodli potešiť svojich blízkych práve nákupom v INTERSPORTe. A preto chceme odmeniť športovou vianočnou nádielkou aj vás – samotných darcov. Trom vyžrebovaným výhercom vrátime vynaložené prostriedky vo výške nákupu naspäť!

Vyhraj hodnotu svojho vianočného nákupu späť

Vyhraj hodnotu svojho vianočného nákupu späť
ilustračné foto: intersport.sk

Vyhraj hodnotu svojho vianočného nákupu späť

Stačí v čase platnosti akcie od 6.12. – 31.12.2017 zakúpiť v ktorejkoľvek kamennej predajni INTERSPORT akýkoľvek športový produkt, odfotiť blok z nákupu, a do 2.1.2018 poslať elektronicky túto fotku spolu s vaším menom a poštovou adresou na e-mailovú adresu: intersport(a)intersport.sk .

Do 5.1.2018 budú na tejto stránke oznámení traja výhercovia, ktorým pošleme hodnotu vo výške ich nákupu vo forme darčekových poukážok na nákup v INTERSPORTe naspäť.

31.12.2017

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.