Vyhraj hlavnú cenu 4 dňový letecký zájazd do Ríma

Veľká vianočná súťaž! Je súťaž určená všetkým návštevníkom zlavy.sme.sk, ktorí počas trvania súťaže uskutočnia aspoň jeden nákup prostredníctvom portálu zlavy.sme.sk a zaregistrujú svoj e – mail na odber informácií o najnovších zľavách. Do súťaže sa môžu zapojiť aj už registrovaní návštevníci, ktorí musia byť v čase nákupu prihlásení.

Vyhraj hlavnú cenu 4 dňový letecký zájazd do Ríma
Vyhraj hlavnú cenu 4 dňový letecký zájazd do Ríma
ilustračné foto: sme.sk

Súťaž o letecký zájazd, 100 € poukážka, bezvreckový vysávač..

hlavné výhry
1 x 4 dňový letecký zájazd do Ríma s ubytovaním a raňajkami od CK DAKA
1 x 100 € poukážka do reštaurácie Fou Zoo v Bratislave
1 x bezvreckový ručný vysávač

denné výhry
každý deň o 11:00 žrebujeme 1 výhercu, ktorý za predchádzajúci deň uskutočnil aspoň jeden nákup a bol počas neho na zlavy.sme.sk prihlásený. Výherca bude kontaktovaný e-mailom a taktiež bude zverejnený aj na našej FB fanpage. 1 nákup = 1 ticket v žrebovaní. Čím viac nákupov uskutočníš, tým más vyššiu šancu na výhru. :)

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/12/24 23:29″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://zlavy.sme.sk/pravidla-sutaze/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.