Vyhraj extra výkonný zvlhčovač vzduchu Karl od Stadler Form

Suchý vzduch je bežným problémom v domácnostiach i kanceláriách najmä v zimných mesiacoch, kedy tieto priestory vykurujeme a zároveň vetráme suchým mrazivým vzduchom. Rovnako dôkladne, ako v týchto mesiacoch ovládame naše termostaty, by sme však mali regulovať aj úroveň vlhkosti v priestoroch, kde práve trávime najviac času.
Do hry práve včas prichádzajú nové zvlhčovače vzduchu Karl a Karl Big od švajčiarskej spoločnosti Stadler Form, ktoré dokážu vzduch vo vašom okolí zvlhčiť účinne, ale zároveň úsporne a potichu. Vďaka inteligentnej technológii Adaptive Humidity si sami regulujú výkon na základe rozdielu medzi nastavenou cieľovou a aktuálnou vlhkosťou vzduchu v miestnosti.

Vyhraj extra výkonný zvlhčovač vzduchu Karl od Stadler Form

ilustračné foto: techbox.sk

Text organizátora súťaže:

Úplne nový, nerozbalený kus extra výkonného zvlhčovača vzduchu Karl môžete vyhrať na našom Instagramovom účte techbox.sk. Stačí sa prekliknúť na náš súťažný príspevok, splniť dve jednoduché podmienky a ste v hre. Držíme palce! Hráme do polnoci 30. 11. 2022.

 

Koniec súťaže: 30. 11. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.