Vyhraj ENVY Therapy Wrinkle Eraser

Starnutie pleti postretne každého. Či už ste muž alebo žena, starnutiu sa jednoducho nevyhnete. Ako starnú vaše kosti, tak starnú aj vaše bunky a rovnako aj pokožka. Starnutie je akousi nepriamou úmerou – čím je človek starší, tým jeho organizmus produkuje menšie množstvo kolagénu, v dôsledku čoho sa na pleti začínajú objavovať prvé vrásky, ktoré sa postupne prehlbujú. Avšak to ani zďaleka neznamená, že sa nedá bojovať proti prírode. Áno, aj proti prirodzenému procesu starnutia sa dá bojovať – len treba vedieť ako!

Vyhraj ENVY Therapy Wrinkle Eraser v hodnote 89 €

Vyhraj ENVY Therapy Wrinkle Eraser v hodnote 89 €
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Vyhraj ENVY Therapy Wrinkle Eraser

[the_ad id=“84646″]

Wrinkle Eraser je pomôcka, ktorá pôsobením modrého a červeného LED žiarenia mení pohľad ľudí na pomocníkov v starostlivosti o pleť a celú bežnú rutinu ako takú. Oba druhy žiarenia prenikajú do pokožky, v ktorej dokážu aktivovať kožné bunky, a tým prispievajú k zvýšeniu elasticity pokožky, redukcii pigmentácie v očnom okolí, ale tiež k v vyhladeniu a spevneniu pleti, jej rozžiareniu a mladistvo pôsobiacemu vzhľadu.

Ako sme vám avizovali v našom článku s prvým dojmom z ENVY Therapy® Wrinkle Eraser pomocníka, tak je tu sľúbená súťaž, v ktorej môžete tento elegantný prístroj vyhrať a vyskúšať si jeho účinky a účinky LED žiarenia na vlastnej pleti.

Koniec súťaže: 13.05.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.