Vyhraj darček pod stromček!

Áno, áno, do Vianoc je ešte ďaleko. Je však lepšie myslieť na darčeky teraz ako 23.decembra :) Pripravil som preto pre vás novú kategóriu „Vyhraj darček pod stromček!“ Zaraďujem sem súťaže, ktoré ponúkajú výhry vhodné ako darček pod stromček. Rôzne vecné ceny od kozmetiky cez elektroniku až po nákupné poukazy alebo dovolenkové pobyty.

Je ešte len september ale súťaže trvajú aj niekoľko týždňov a následné vyhodnotenie a hlavne dodanie výhry trvá ďalšie týždne. Preto je dobré na spomínané darčeky myslieť už teraz.

Samozrejme, nie všetci vyhrajú a darčeky bude treba aj tak kúpiť. Nebolo by však skvelé vyhrať a následne cenu podarovať niekomu? Potešiť sa tak môžete dvakrát :)

Sledujte eSúťaže.sk – aktuálne súťaže, kde nájdete najväčšiu ponuku súťaží na slovenskom internete. Máte tak dokonalý prehľad a môžete si vybrať z množstva súťaží práve tie ktoré sa vám páčia.

Vyhraj aj ty darček pod stromček na eSúťaže.sk  Veľa šťastia!

Vyhrajko

 

Vyhraj darček pod stromček!Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.