Vyhraj cool smartfón Coolpad Porto

Chcete štýlový smartfón, ktorý vás poteší hardvérovou výbavou za cenu, akú by ste nečakali? Napriek tomu, že nový Coolpad Porto je cenovo dostupný, nemusíte si ho kupovať. Môžete ho vyhrať.

Coolpad je nová značka na našom trhu s dlhoročnou tradíciou v rodnej Číne. Kompaktný Coolpad Porto so 4,66-palcovým IPS displejom vás zaujme už na prvý pohľad moderným dizajnom a kvalitným spracovaním. Poteší však aj hardvérovou výbavou. Môžete sa totiž tešiť na operačný systém Android 5.1.1. s množstvom aplikácií, ktorý beží na štvorjadrovom procesore Qualcomm Snapdragon 410.

 

Vyhraj cool smartfón Coolpad Porto
ilustračné foto: techbox.sk

Súťaž o cool smartfón Coolpad Porto

A to najlepšie na koniec, Coolpad Porto stojí iba 139 €. Je veľkým hitom aj u operátora O2. No vy nemusíte platiť, stačí správne odpovedať na dve súťažné otázky najneskôr do 12. novembra 2015 a už o dva týždne sa z novinky môžete tešiť možno práve vy.


[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/11/12 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://techbox.dennikn.sk/vyhraj-cool-smartfon-coolpad-porto/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.