Vyhraj balíček dekoratívnej kozmetiky Dermacol EAT me

Sladké maškrtenie je takou malou, no pre mnohých neoddeliteľnou, súčasťou našich životov. A hoci je zdravá strava pre naše telo veľmi dôležitá, občasné zhrešenie vôbec nemusí byť na škodu. Len si priznajme, ktorá z nás by bez problémov odmietla kúsok sladkého zákuska, zmrzlinový pohár, nejaký lahodný ovocný koktejl či kávičku so šľahačkou? Nuž, bolo by to skutočne ťažké. Navyše, keď to s maškrtami preženieme, neraz prídu aj menšie výčitky. My však budeme dnes spolu maškrtiť, a to úplne bez výčitiek. Pozrieme sa totiž na nový limitovaný rad dekoratívnej kozmetiky EAT me značky Dermacol.

Vyhraj balíček dekoratívnej kozmetiky Dermacol EAT me

ilustračné foto:  kamzakrasou.sk

Viac sa už o produktoch Dermacol EAT me dozviete v našom novom videu. Neváhajte sa zapojiť aj do súťaže o balíček tejto dekoratívnej kozmetiky. Odpoveď na súťažnú otázku nájdete vo videu. Súťažíme do 26.7.2020!

 

Koniec súťaže: 26. 07. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.