Vyhraj 5×2 lístky na Olympic vo Vrábľoch

Hudobný portál MUSIC ZONE v spolupráci s Mládežníckym parlamentom Vráble si pre Vás pripravili súťaž o 5×2 lístky na hodový koncert s kapelou Olympic vo Vrábľoch!

Mládežnícky parlament Vráble si na 14. ročník Hodového koncertu pripravil naozaj lahôdku pre všetky vekové kategórie. Okrem hudobnej legendy Olympic prichádza koncert aj so zmenou miesta konania. Z Čerešňového námestia sa koncert presúva na Staré ihrisko. Bude to naozaj veľký koncert na ktorom organizátori očakávajú niekoľko tisíc fanúšikov, ktorí by sa na námestie jednoducho nezmestili. Staré ihrisko tak bude pre tento koncert výbornou alternatívou.

Vyhraj 5×2 lístky na Olympic vo Vrábľoch

Vyhraj 5×2 lístky na Olympic vo Vrábľoch
ilustračné foto: music-zone.eu

Vyhraj 5×2 lístky na Olympic vo Vrábľoch

Podmienky súťaže sú veľmi jednoduché. Stačí ak nám do komentárov napíšete 3 skladby od kapely Olympic a pozdielate tento článok na Facebooku (modré tlačidlo pod týmto článkom).  Pre piatich výhercov máme pripravené 2 lístky na Hodový koncert s kapelou Olympic! Žrebujeme 4. októbra 2017 a výhercovia budú zverejnení na tejto stránke. Veľa šťastia!

Termín konania súťaže: 03.10.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.