Vyhraj 5 l špičkového oleja FUCHS Oil ďľa tvojho výberu

Špičkový nemecký výrobca mazív všeho druhu FUCHS Oil má naozaj mimoriadne široký sortiment. Robia mazivá pre potravinársky, chemický, farmaceutický a strojársky priemysel. Ak ostatneme len pri automobilovom priemysle, ponuka olejov a mazív ostáva stále neprehľadne rozsiahla. Pre lepšiu orientáciu v nej vytvoril FUCHS Oil prehľadný a jednoduchý spôsob ako zistiť správne špecifikácie a množstvá pre každé bežné auto a motorku.

Vyhraj 5 l špičkového oleja FUCHS Oil ďľa tvojho výberu

Sami uvidíte ako prehľadne, presne a rýchlo vám systém ponúkne výsledky. 5 litrov kvalitných olejov podľa vlastného výberu môžu vyhrať traja z vás. Stačí ak správne odpoviete na jednoduchú otázku nižšie. Správnu odpoveď nájdeš tu: VÝBER OLEJA FUCHS

Hrá sa o 3 náplne motorového oleja podľa vlastného výberu v hodnote viac ako 110 € pre každého. Súťaž trvá do 18. januára.

 

[button-red url=“http://www.topspeed.sk/sutaz-hrajte-o-3x-5-l-spickoveho-oleja-fuchs-oil-dla-vasho-vyberu/8089″ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.