Vyhraj 4x výživový doplnok Natur Diet ZEN CONTROL od GERnétic

Prípravok ZEN CONTROL z radu NATUR DIET obsahuje kombináciu horčíka + vitamínu B6 a rastlinné výťažky z medovky a rozchodnice.  ZEN CONTROL napomáha obnoviť psychickú vyrovnanosť. Horčík a vitamín B6 prispievajú k normálnej činnosti nervovej sústavy, k normálnej psychickej činnosti a k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Medovka podporuje optimálne uvoľnenie a upokojenie, pomáha navodiť spánok. Prispieva k udržiavaniu dobrej nálady, podporuje mentálne funkcie. Rozchodnica pomáha organizmu pri adaptácii na emočný stres a fyzické vypätie, stimuluje nervový systém, prispieva k optimálnej mentálnej aktivite.

Vyhraj 4x výživový doplnok Natur Diet ZEN CONTROL

Vyhraj 4x výživový doplnok Natur Diet ZEN CONTROL od GERnétic
ilustračné foto:  kamzakrasou.sk

Vyhraj 4x výživový doplnok Natur Diet ZEN CONTROL od GERnétic

Francúzska kozmetika GERnétic ponúka výživové doplnky s prísne vyváženým obsahom výživných látok. Ide o tri výživové doplnky na podporu starostlivosti o tvár a štyri výživové doplnky na podporu starostlivosti o telo. Kapsule Natur Diet je možné užívať nielen na podporu kozmetickej starostlivosti, ale aj samostatne. Pre účinnú relaxáciu odporúčame vyskúšať telové procedúry v kozmetických salónoch GERnétic. Zoznam salónov na www.gernetic.cz

17.12.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.