Vyhraj 4-krát Declaré 5 SECRETS NIGHT CREAM

Zdravý spánok je veľmi dôležitý pre celkový komfort, a tiež pre krásu pleti. Tento výživný krém kombinuje päticu rastlinných extraktov – medovku, levanduľu, harmanček, šalviu a ľubovník – s aromatickými olejmi z levandule a kvetu pomarančovníka. Vďaka tomu poskytuje pleti úžasné uvoľnenie, intenzívnu hydratáciu a osvieženie. Vychutnajte si jeho nádhernú vôňu, ako aj oddýchnutý vzhľad vašej pleti po prebudení.

5-násobná účinná sila pre uvoľnený nočný spánok – podporuje odpočinok, harmóniu a spánok vysoko pozitívnym vplyvom na naše emócie. Pomáhajú nám dosiahnuť spánkovú fázu, ktorá je prísľubom optimálneho uvoľnenia a rýchlejšej revitalizácie pleti.

Vyhraj 4-krát Declaré 5 SECRETS NIGHT CREAM v hodnote 59,90 €

ilustračné foto:  kamzakrasou.sk

5 Secrets Night Cream pomôže vašej pleti čerpať plný nočný odpočinok, aby pleť po prebudení bola žiarivá a krásna. Vybrané oleje na báze aromaterapie vám pomôžu odbúrať denný stres, zatiaľ čo hodvábne vláčna krémová textúra rozmazná vaše zmysly a pripraví pleť na uvoľňujúci nočný spánok.

Koniec súťaže: 22. 02. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.