Vyhraj 3x zubnú pastu Lacalut aktiv ochrana ďasien

Ústna dutina – to nie sú len zuby, ktorým venujeme svoju pozornosť a umývame ich minimálne 2-krát denne. Ústna dutina – to sú aj ďasná, ktoré na prvý pohľad nemusia predstavovať veľmi zaujímavú tému, ale priznajte si, ako často im venujete pozornosť? Ako často ich ošetrujete a robíte všetko preto, aby boli zdravé?

Vo všeobecnosti platí, že zdravé ďasná sú svetlé až stredne ružové, vyzerajú zdravo, obopínajú zuby, nespôsobujú vám bolesť a po umývaní zubov nevyzerá vaše umývadlo, akoby sa v ňom stala nejaká vražda. Je to tak aj u vás? Ak ste sa pri niektorom z týchto bodov zamysleli a nie ste si istí, či sú skutočne vaše ďasná zdravé, tak je načase pre ne niečo spraviť a vyhnúť sa tak najčastejšiemu problému s ďasnami, akým je parodontóza.

Vyhraj 3x zubnú pastu Lacalut aktiv ochrana ďasien

Vyhraj 3x zubnú pastu Lacalut aktiv ochrana ďasien a jemné bielenie
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Vyhraj 3x zubnú pastu Lacalut aktiv ochrana ďasien

[the_ad id=“84646″]

Vyhrajte 3x zubnú pastu Lacalut aktiv ochrana ďasien a jemné bielenie.  Správnu odpoveď nájdete tu: naturprodukt.sk. Súťažíme od 30.4. do 14.5.2019

Koniec súťaže: 14.05.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.