Vyhraj 3x vlasové prípravky so ženšenom

Ženšen je skutočne jednou z tých rastlín, ktorých účinky sa oplatí vyskúšať. A niet pochýb o tom, že si ich rozhodne zamilujete. Aj keď na prvý pohľad, respektíve privoňanie, nemusí zaujať svojou vôňou, jeho účinky v tomto prípade hovoria za všetko. Ak by ste ich chceli overiť a vyskúšať, akú silu v skutočnosti ženšen má, tak sa zapojte do našej súťaže, v ktorej môžete vyhrať ženšenový balíček na vlasy spolu so ženšenovým telovým peelingom.

Vyhraj 3x vlasové prípravky so ženšenom

Vyhraj 3x vlasové prípravky so ženšenom v celkovej hodnote 26,70 €
ilustračné foto:  kamzakrasou.sk

Súťaž o vlasové prípravky so ženšenom

Každý výherný balíček bude obsahovať:

  • vyživujúci šampón s koreňom ženšenu – vysoký obsah extraktu ženšenu zabezpečuje výživu vlasov, stimuluje imunitný systém pokožky hlavy, obnovuje vlasovú štruktúru, zlepšuje ich kvalitu a predlžuje životný cyklus;
  • regeneračný balzam na vlasy s koreňom ženšenu – aktívne obnovuje štruktúru vlasov, stimuluje ich rast, zabraňuje vypadávaniu vlasov, zabraňuje tvorbe lupín a chráni vlasy pred stratou vlhkosti;
  • telovú soľ so ženšenom – účinne čistí a odstraňuje odumreté časti pokožky, chráni ju pred negatívnymi vplyvmi okolitého prostredia a robí ju hladkou.

13.03.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.