Vyhraj 3x nové perličky Silan Perfume Pearls

Tiež milujete ten pocit, keď si ráno oblečiete čerstvo vypratú, voňavú bielizeň? Teraz si môžete užiť ešte viac sviežej a intenzívnej vône, a to aj so svojimi obľúbenými športovými kúskami. Silan prichádza s novou edíciou voňavých perličiek na pranie. Silan Perfume Pearls ODOR NEUTRALIZATION s vôňou Clean Fresh obsahuje jedinečnú formulu, ktorá dokáže neutralizovať pachy. Svoje oblečenie si tak môžete užiť plnohodnotne a bez nepríjemných zápachov.

Silan Perfume Pearls ODOR NEUTRALIZATION, ktorý dopĺňa už existujúci rad voňavých perličiek na pranie, je možné použiť na všetky materiály, pracie programy a farby. Na rozdiel od aviváže sú perličky dokonca vhodné na bielizeň, ktorú plánujete vložiť do sušičky.

Vyhraj 3x nové perličky Silan Perfume Pearls ODOR NEUTRALIZATION

Vyhraj 3x nové perličky Silan Perfume Pearls ODOR NEUTRALIZATION
ilustračné foto:  kamzakrasou.sk

Vyhraj 3x nové perličky Silan Perfume Pearls ODOR NEUTRALIZATION

[the_ad id=“84646″]

Presvedčte sa o ich účinnosti sami! Zapojte sa do súťaže a vyhrajte túto novinku od Silan-u.. Vyhrajte 3x nové voňavé perličky Silan Perfume Pearls ODOR NEUTRALIZATION

Koniec súťaže: 11.06.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.