Vyhraj 3x MINI s plnou nádržou.

Čo by ste povedali na takúto super výhru, ako vidíte na fotke? Nie, páni, Tamaru Heribanovú nemôžete vyhrať:-) Ani na víkend, ani na jediný deň, ale to štýlové autíčko za ňou môže byť na celý víkend vaše. A ešte aj s plnou nádržou, na ktorú prejdete hromadu kilometrov, takže môžete si pojazdiť po Slovensku, navštíviť príbuzných…proste, 3 z vás vyhrajú krásne MINI na víkend aj s plnou nádržou.

Vyhraj 3x MINI s plnou nádržou.

6.januára 2015 na Troch kráľov vyberieme TROCH VÝHERCOV, ktorí získajú MINI na celý víkend s plnou nádržou. Nemusia si ho zobrať hneď, ale kedykoľvek do konca mája, čiže je čas vybrať si tú správnu príležitosť.

Tak si to zopakujme v 3 krokoch:
1. Kúpte si jednu z kníh T.Heribanovej – Malá doba ľadová alebo Misia Eva v Thajsku (môžete hneď teraz objednať)
2. Doklad o kúpe oskenujte/ofoťte (faktúru len prepošlite) a pošlite na e-mailovú adresu facebook@bux.sk. Do predmetu správy napíšte MINI TAMI.
3. Čakajte do 6.januára, keď vyberieme možno práve vás:-)

3x MINI s plnou nádržou venuje do súťaže spoločnosť BMW GROUP SLOVAKIA, importér značky MINI na Slovensku.

 

[button-red url=“http://www.buxcafe.sk/sutaz/vyhraj-3x-mini-s-plnou-nadrzou-iba-na.html“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.