Vyhraj 3x kozmetiku Nivea ROSE TOUCH pre krásnu a žiarivú pleť

Ružová voda toho dokáže oveľa viac. Avšak, namiesto toho, aby ste o jej účinkoch iba čítali, tak ich preverte priamo na svojej pleti a presvedčte sa o jej kvalitách. Pripravili sme si pre vás súťaž o 3 balíčky pleťovej kozmetiky Nivea z rady Rose Touch. Každý balíček bude obsahovať 3 skvelé produkty!

Vyhraj 3x kozmetiku Nivea ROSE TOUCH pre krásnu a žiarivú pleť

ilustračné foto:  kamzakrasou.sk

Text organizátora súťaže:

Ruža je kráľovnou kvetín a v poslednom období kraľuje aj v pleťovej či telovej kozmetike. Z okvetných lístkov ruže sa totižto vyrába ružová voda a dokonca aj ružový olej, na ktorý nedajú mnohí dopustiť.
Ružová voda je vysoko cenená pre jej blahodarné účinky a vedzte, že až ju raz doprajete svojej pleti, nedáte na ňu viac dopustiť. Ružová voda totižto pleť tonizuje, hydratuje a predovšetkým upokojuje, vďaka čomu je skvelá aj pre citlivú pleť. Pomáha zmierňovať začervenanie pleti a rovnako predchádza jej podráždeniu.

 

Koniec súťaže: 10. 04. 2023

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.