Vyhraj 3x Essence kvetinovú vôňu pre dámy

Vraví sa, že sa vôňa spája so spomienkami. So spomienkami na mladosť, na určitú udalosť, ktorá sa vám navždy vryla do pamäti. Možno si aj vy pri vytiahnutí čerstvej bábovky spomeniete na to leto, ktoré ste strávili u starkej na záhrade, kde vás ráno na stole čakalo pripravené kakao a čerstvo upečená bábovka. Ach, to boli časy!

Avšak, taká vôňa vás môže v priebehu okamihu preniesť na úplne iné miesto. Do oázy pokoja a radosti, na prechádzku do záhrady, plnej rozvoniavajúcich kvetov. Do záhrady, kde môžete pokojne relaxovať, obklopené množstvom živých kvetov. Nechajte sa do takejto oázy radosti vtiahnuť aj prostredníctvom parfumovanej vody Essence, ktorá vyžaruje vášeň a eleganciu!

Vyhraj 3x Essence kvetinovú vôňu pre dámy

Vyhraj 3x Essence kvetinovú vôňu pre dámy
ilustračné foto:  kamzakrasou.sk

Vyhraj 3x Essence kvetinovú vôňu pre dámy

Chcete aj vy očariť svoju polovičku alebo urobiť dojem na muža vašich snov? Poprípade sa len chcete preniesť na iné miesto, na ktoré vás v zmysloch prenesie táto parfumovaná voda? Alebo ste milovníčkami kvetinových ovocných vôní? Tak v tom prípade nám odpovedzte na jednoduchú otázku a ste v hre o jednu z 3 vôní Essence od tiandekozmetika.sk!

14.11.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.