Vyhraj 3x dlhotrvajúce dvojfázové farby na pery od Dermacol-u

Dlhotrvajúca farba na pery s leskom 2v1 od Dermacol-u si získala srdcia tisícok milovníčok dokonalých pier a teraz prichádza s novými 11 odtieňmi, ktoré budú skvelými spoločníkmi každej modernej ženy. Farba, v kombinácii s leskom, vytvára dokonalú symbiózu farieb a žiarivých odleskov, ktoré dokonalo držia po celý čas nosenia. Vysoká pigmentácia, rýchle schnutie a výborné krytie, v kombinácii s prírodnými olejmi, včelím voskom a vitamínmi, zanecháva pery hydratované a zvláčnené.

Vyhraj 3x dlhotrvajúce dvojfázové farby na pery od Dermacol-u

Vyhraj 4x parfumovanú vodu Lanvin Éclat de Nuit v hodnote 45 €
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Vyhraj 3x dlhotrvajúce dvojfázové farby na pery od Dermacol-u

A keďže spoločne s Dermacol-om vám chceme spraviť radosť, tak sme si pre vás pripravili súťaž o 3 balíčky (každý v hodnote neuveriteľných 100 €), kde každý z nich bude obsahovať celú sadu nových dlhotrvajúcich dvojfázových farieb na pery. Stačí, ak nám odpoviete na jednoduchú otázku a ste v hre!

03.10.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.