Vyhraj 3x dámsku toaletnú vodu ESCADA Miami Blossom

Vychutnajte si neobyčajne pokojnú atmosféru dovolenky v Miami vďaka najnovšej limitovanej edícii vône ESCADA Miami Blossom. Stačí sa pekne obliecť, navoňať, zatvoriť oči a obláčik voňavej kvetinovo-ovocnej novinky vám na počkanie namaľuje obraz dokonalého odpočinku.

Vyhraj 3x dámsku toaletnú vodu ESCADA Miami Blossom

Vyhraj 3x dámsku toaletnú vodu ESCADA Miami Blossom
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Vyhraj 3x dámsku toaletnú vodu ESCADA Miami Blossom

[the_ad id=“84646″]

Hit jarnej a letnej sezóny
Jedinečnosť celej kompozície spočíva v kombinácii jasnej a žiarivej kytice bielych kvetov tiaré, jazmínu a tuberózy s energickým čerstvým ovocím. Ako prvý si žiada pozornosť červený melón. Tentokrát však prichádza aj so zaujímavým čučoriedkovo-citrusovým sprievodom. Srdce novinky potom celkom ovládne šťavnatý ananás, ktorý si pre jeho sladkosť adoptovalo každé koktailové menu barov na Floride. Zo základu Miami Blossom vyžaruje smerom na povrch pozitívne svetlo návykové pižmo a santalové drevo. Vytvoria okolo nositeľky tejto vône zmyselnú ženskú stopu.

Nezabudnuteľná toaletná voda ESCADA Miami Blossom vás s každým privoňaním vezme na dovolenku, ktorej koniec nikdy nie je dopredu zapísaný vo vašom kalendári. Len vy rozhodujete, kedy je čas  vrátiť sa domov.

Koniec súťaže: 16.05.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.