Vyhraj 3x balíček produktov s extraktom z olív v hodnote 33 €

Extrakt z olív je naplnený aj antibakteriálnymi a protizápalovými vlastnosťami a známy je predovšetkým svojimi imunitu posilňujúcimi účinkami. Výťažky z olivových lístkov sú vhodné nielen na podporu vnútorného zdravia, ale aj pre pokožku a vlasy.

Ako táto prírodná zložka pôsobí na vlasy? Rovnako ako samotný olivový olej aj extrakt z olivových lístkov má vynikajúce zvlhčujúce účinky, vďaka čomu prispieva k hydratácii vlasov vo vnútri vlasového folikulu, čo zároveň dodáva vlasom lesk a jemnosť.

Vyhraj 3x balíček produktov s extraktom z olív v hodnote 33 €

Vyhraj 3x balíček produktov s extraktom z olív v hodnote 33 €
ilustračné foto:  kamzakrasou.sk

Vyhraj 3x balíček produktov s extraktom z olív

Avšak, ako sa hovorí – lepšie je raz vidieť ako počuť. V tomto prípade je lepšie vyskúšať ako len čítať o účinkoch, tak sme si pre vás pripravili súťaž. Vďaka e-shopu tiandekozmetika.sk môžu až 3 z vás vyhrať balíček „SLNEČNÉ OLIVY“, v ktorom nájdete produkty obsahujúce olivový extrakt.

Vyživujúci šampón „Slnečné olivy“ – jemne čistí, obnovuje štruktúru vlasov, stimuluje ich odolnosť voči vonkajším vplyvom. Dáva vlasom silu a zdravý vzhľad.
Krémový sprchový gél „Slnečné olivy“ – jemný krémový sprchový gél vytvára bohatú penu a jemné čistí pokožku. Má zmäkčujúci a hydratačný účinok, predlžuje mladosť pleti.
Krémové telové mlieko „Slnečné olivy“ – vďaka olivovému extraktu, vitamínu a kyseline hyalurónovej sa prípravok dokonale stará o pokožku, zlepšuje jej ochranné vlastnosti, intenzívne vyživuje a hydratuje.

Vyhrajte 3x balíček produktov s extraktom z olív v hodnote 33 €

13.12.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.