Vyhraj 2x ošetrenie pleti v Salóne Prirodzená krása

Častokrát si pripadáme ako obohraná platňa, ktorá dookola hovorí o tom, aké je dôležité starať sa o svoju pleť. Treba mať zaužívaný svoj ranný rituál, ktorý pripraví vašu pleť na celodenné nástrahy a rovnako aj večerný rituál, ktorý vás zbaví všetkých nečistôt a pripraví pleť na regeneráciu počas spánku. Samozrejme, pleti je potrebné občas dopriať špeciálnu výživu v podobe pleťovej masky alebo pílingu.

Ale čo v prípade salónneho ošetrenia? Nechať sa zveriť do rúk profesionálov, ktorí vedia, ako zaobchádzať s pleťou alebo takéto ošetrenie nie je vôbec potrebné? Odborníci uvádzajú, že každá dáma by si mala dopriať rozmaznávanie a hýčkanie svojej pleti v salóne aspoň raz do mesiaca (približne každých 4 – 6 týždňov). Obzvlášť, ak ste majiteľkami mastnej pleti alebo pleti s akýmikoľvek nedokonalosťami.

A keďže sme veľmi rady, že sme medzi našimi partnermi privítali nového partnera Esse Probiotic Skincare, tak potešíme aj vás, pretože môžete vyhrať jeden z 2 darčekových poukazov na profesionálne kozmetické ošetrenie pleti probiotickou kozmetikou.

Vyhraj 2x ošetrenie pleti v Salóne Prirodzená krása

Vyhraj 2x ošetrenie pleti v Salóne Prirodzená krása (v hodnote 79 €)
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Vyhraj 2x ošetrenie pleti v Salóne Prirodzená krása

Ak vás táto kozmetika zaujala a radi by ste podstúpili profesionálne ošetrenie pleti, tak nám odpovedzte na jednoduchú otázku a ste v hre! Vyhraj 2x ošetrenie pleti v Salóne Prirodzená krása (v hodnote 79 €)! Správnu odpoveď nájdete tu: esseskincare.com/sk/ Súťažíme od 12.9. do 26.9.2018

26.09.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.