Vyhraj 2x kozmetický balíček od Dr. Sandry

Keby hľadala Bridget Jonesová väčšiu smoliarku než je ona sama, s Kate /Emilia Clarke/ by trafila klinec rovno po hlavičke. To dievča síce vyzerá ako roztopašný čertík, v skutočnosti však priťahuje problémy všetkého druhu – nerozumie si s vlastnou rodinou, nevyzná sa sama v sebe, nevie si nájsť normálneho chlapa a navyše pracuje v obchode s vianočnými dekoráciami. Oblieka si škriatkovský kostým, cinká rolničkou a v hlave sa jej stále točí vianočný hit Georga Michaela Last Christmas.

Vyhraj 2x kozmetický balíček od Dr. Sandry v spolupráci s filmom Last Christmas

Súťaž o 2x kozmetický balíček od Dr. Sandry

Text organizátora súťaže:

Bude to láska na celý život? Ako to nakoniec celé dopadne? Dozviete sa v najnovšej komédii Last Christmas. A pri príležitosti uvedenia novej komédie na plátna kín sme si pre vás, v spolupráci so Cinemart, pripravili súťaž o 2 darčekové kazety z kozmetikou od Dr. Sandry z Esthetic.

Koniec súťaže: 12. 12. 2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.