Vyhraj 20€ poukaz na nákup chovateľských potrieb

gardencentrum

www.gardencentrum.sk – okrasné dreviny, chovateľské potreby, závlahová technika, záhradná technika,  izbové rastliny

Náš obchod je zameraný na predaj okrasných drevín, chovateľských potrieb , záhradníckeho materiálu , substrátov, závlahovej techniky, záhradnej techniky, doplnkov do záhrad , okrasných kameňov, postrekov.
Našou snahou je aby u nás našiel každý zákazník všetko potrebné pre svoju záhradu a zvieratká na jednom mieste. Odborne zaškolený personál Vám bude vždy nápomocný pri výbere vhodného tovaru .V prípade záujmu vám záhradný architekt navrhne vhodné rozmiestnenie drevín a samozrejme poradíme i pri montáži závlahového systému. Zrealizujeme Vám „záhradu na kľúč“ podľa vašich predstáv aj s automatickou závlahou. Zabezpečíme kompletnú realizáciu alebo rekonštrukciu Vašej záhrady bez starostí. V sortimente nájdete záhradné náradie značky Wolf , Fiskars , Fieldman a techniku – kosačky , vertikutátory , motorové aj elektrické píly, vysávače a všetku potrebnú výbavu na údržbu Vašej záhrady . V prípade záujmu vieme ponúknuť celoročnú starostlivosť – servis Vašej záhrade.
Novinkou v našom sortimente sú chovateľské potreby, kde zákazníkom ponúkame kompletný sortiment pre vašich domácich miláčikov. Obchod gardencentrum.sk ponúka okrem kompletného  záhradnického sortimentu aj  potreby pre chovateľov.  Sortiment  produktov je najširší  pre psy a mačky ale nájdete u nás veľa doplnkov a potrieb pre vtáctvo , ryby , terarijné zvieratá a samozrejme hlodavce.
V našej širokej ponuke nájdete kvalitné prémiové krmivá pre psov  Royal Canin , Eukanuba, Eminent,Acana,Ontario v akciových cenách a s darčekmi podla značky. Ďalej v e- shope  nájdete búdy, pelechy , obojky, hračky, misky, reflexné vodítka, svetelné obojky a vela maškrt .
Pre mačičky máme  krmivá  Royal Canin , Eukanuba, Ontario ,Wiskas , Sheba, Dax , ďalej nájdete pelechy, ležadlá, škrabadlá, inteligentné hračky, maškrty. Akvaristi tu nájdu akváriá , morské akváriá , fitre ,ohrievače , akvarijné rastliny A všetko potrebné na údržbu akvárií značky Tetra, Aquael ,Marina . Ku kompletnej ponuke samozrejme patria terária a faunáriá so všetkými potrebami  hlavne od Exo Terra pre teráriové  zvieratká .Pre plazy a ostatné exotické zvieratká máme celý sortiment v akciových cenách. Škrečky , morské prasiatka ,myšky a zakrslé zajačiky sú najmenej náročné a  aj pre nich ponúkame všetko potrebné k zvládnutiu ich úspěšného chovu od klietok značky Ferplast ,podstielok , vitamínov až po kompletné krmivá a zmesi  značky Avicentra .V predajni  nájdete  tieto   zvieratká  . Ponúkame akvarijné rybičky , korytnačky, andulky, zebričky, kanárov, korely a iné  exotické vtáctvo , zakrslé  králiky , škrečky ,morské prasiatka, myšky a  tiež terárijné živočíchy ako chameleóny, agamy, leguány  ihneď k odberu .U nás  nájde každý niečo zaujímavé . Nájdete  nás na adrese Stummerova  99 alebo stačí  navštíviť náš e-shop gardencentrum.sk. Tešíme sa na vašu návštevu .

SÚŤAŽ: Vyhraj 20€ poukaz na nákup chovateľských potrieb na gardencentrum.sk

 

[alert-success]Súťaž skončila. Výherca: Jarmila Kozelková[/alert-success]

 

Čas do ukončenia súťaže:[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/01/31 23:59″ hide = „true“]
Podmienky súťaže:
Trvanie súťaže: 20.12.-31.1.2015
Cena: 1 x poukaz na nákup v hodnote 20€
Počet výhercov: 1
Organizátor súťaže: eSutaze.sk
Cenu do súťaže venuje Oasis
Zverejnenie výsledkov žrebovania bude na stránke esutaze.sk, výherca bude kontaktovaný e-mailom. Výhercovi bude výhra doručená poštou najneskôr do 14 dní od vyžrebovania.
Súťaže sa môžu zúčastniť iba občania SR. Účasťou v súťaži dáva účastník v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov organizátorovi a sponzorovi súťaže Oasis svoj súhlas so spracovaním svojho mena, priezviska, e-mailu, telefónneho čísla a adresy poskytnutých v rámci súťaže a k ich využívaniu na ďalšie marketingové účely.

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.