Vyhraj 2 vstupy na preteky WTCC na SlovakiaRingu

Zaži FIA WTCC Majstrovstvá sveta cestovných automobilov. WTCC existuje od roku 2005 a riadi sa princípom “real cars, real racing”, teda všetky vozidlá majú svoj základ v bežne dostupných, civilných modeloch. Vozidlá sú výkonovo vyrovnané, čo zaručuje divácky zaujímavé preteky typu „nárazník na nárazníku“.

Okruh SLOVAKIA RING znova privíta WTCC v termíne 15.-17. apríla 2016. Jazdci aj tímy sa už tešia na výzvy, ktoré im technicky náročná a rýchla trať SLOVAKIA RINGU ponúkne. O kontakty a vzrušujúce predbiehacie manévre iste nebude núdza, napokon stretne sa tu ďalšia elita svetového motoršportu. Medzi nimi nebudú chýbať ani bývalí jazdci F1 a pretekárske hviezdy, ktoré priťahujú pozornosť svetových médií a pol miliardu divákov na celom svete. Spolu s WTCC uvidíme množstvo sprievodných sérií a tiež zaujímavý sprievodný program.

preteky WTCC na SlovakiaRingu v hodnote 30 €

Vyhraj 2 vstupy na preteky WTCC na SlovakiaRingu v hodnote 30 €
ilustračné foto: topspeed.sk

Vyhraj 2 vstupy na preteky WTCC na SlovakiaRingu v hodnote 30 €

Voľný vstup pre dve osoby na finále WTCC SlovakiaRing na nedeľu 17. apríla máme pripravený pre 10 výhercov!

Termín konania súťaže: do 17.04.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.