Vyhraj 2 lístky na finále King of drift Europe – SlovakiaRing

Cez víkend 24. a 25. októbra sa na SlovakiaRing po dvoch rokoch vracia veľkolepé celoeurópske finále série King of drift Europe. TopSpeed.sk v spolupráci s partnerom SlovakiaRing prináša desiatim z vás po dva voľné vstupy na nedeľné finále v hodnote 20 €. Stačí jediné, poznať správnu odpoveď a pri žrebovaní mať trochu šťastia.

Vyhraj 2 lístky na finále King of drift Europe - SlovakiaRing

ilustračné foto: topspeed.sk

Súťaž o 2 lístky na finále King of drift Europe – SlovakiaRing

Súťaž o 2 voľné lístky na Finále KOE 2015 SlovakiaRing trvá od 17. do 23. 10. Žrebovanie prebehne v piatok ráno. Výhercov upozorníme emailom a menný zoznam zašleme na SlovakiaRing. Výherca sa následne do areálu okruhu dostane spolu s jednou osobou predložením občianského preukazu na pokladni.

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/23 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.topspeed.sk/vyhraj-2-listky-na-finale-king-of-drift-europe-slovakiaring/9398″ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.