Vyhraj 2 lístky a voucher na hru World Of Warcraft

Warcraft: Prvý stret
Táto filmová lahôdka prináša Travisa Fimmela, Bena Fostera, Paulu Patton, Dominica Coopera, či Tobyho Kebbella v príbehu dvoch svetov – kráľovstva Azeroth a ríše Draneor. Azeroth je rozkvitajúca ríša ľudí, v Draenore predstavuje život permanentný boj medzi znepriatelenými rasami Orkov. Spojí ich neporaziteľný nepriateľ – nákaza, ktorá v ich zemi postupne ničí všetko živé. Vďaka portálu Orkovia preniknú do Azerothu, sveta, ktorý si chcú osídliť.

Obyvatelia Azerothu sú však ochotní brániť svoju zem do posledného muža. Zdá sa, že ničivý stret civilizácií nie je možné zastaviť. Tí, ktorí hľadajú náhradné riešenia, predsa existujú.

Vyhraj 2 lístky a voucher na hru World Of Warcraft

Vyhraj 2 lístky a voucher na hru World Of Warcraft
ilustračné foto: expres.sk

Vyhraj 2 lístky a voucher na hru World Of Warcraft

Súťažíme aj na webe!
Odpovedz na súťažnú otázku a môžeš vyhrať 2 lístky a voucher na hru World Of Warcraft.

*Voucher na hru World Of Warcraft bol vyvinutý spoločnosťou Blizzard Entertainment. Voucher platí jeden mesiac a zahŕňa základnú hru a 5 datadiskov: The Burning Crusade (2007), Wrath of the Lich King (2008), Cataclysm (2010) Mists of Pandaria (2012), Warlords of Draenor (2014).

 

Termín konania súťaže: do 10.06.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.