Vyhraj 12 kartónov piva URPINER

Spoločnosť Banskobystrický pivovar, a.s. je výrobcom výnimočného slovenského piva značky Urpiner, vyznačujúceho sa originálnou chuťou a vyrábaného podľa tradičných receptúr. Pri výrobe piva Urpiner sa využíva klasická technológia, pri ktorej pivo prirodzene zreje 50 dní a suroviny, ktoré prešli starostlivým výberom pivovarníckych majstrov – horskú vodu z okolitých vrchov, slad pestovaný na úrodných poliach južného Slovenska a chmeľ najlepšej kvality. O kvalite banskobystrického piva svedčí aj množstvo medzinárodných ocenení získaných v degustačných súťažiach.

Vyhraj 12 kartónov piva URPINER
Vyhraj 12 kartónov piva URPINER od spoločnosti Banskobystrický pivovar
ilustračné foto: expres.sk

Vyhraj 12 kartónov piva URPINER

Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku a budeš zaradený do žrebovania o ročnú pivnú rentu výnimočného slovenského piva URPINER, ktorú získa jeden z vás. Súťažíme od 30.11. do 11.12.2015.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/12/11 23:29″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“https://www.expres.sk/50380/urpiner-sutaz-o-rocnu-pivnu-rentu-2/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.